
Лобзик електричний, 800Вт, лита основа, лазер і підсвічування, Vorhut (34-089)
2 760 ₴
- В наявності
- Код: VJS80
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Лобзик електричний, 800Вт, лита основа, лазер і підсвічування, VJS80 Vorhut (34-089)
Електричні лобзики призначені для розпилювання матеріалів з деревини, пластику та листового металу, в тому числі виконання фігурних зрізів. Дана модель виконана в сучасному дизайні з ергономічними гумовими накладками на ручці. Кнопка фіксації включеного положення розміщена по обидві сторони від ручки, таким чином інструментом зручно користуватися як лівою, так і правою рукою. Лобзик обладнаний безключевым патроном для пилок, має захисний прозорий екран і захисну шпильку з метою заниження ризику виникнення травм. В комплект входить паралельний упор і адаптер для підключення пилососа.
Характеристики:
- потужність 800 Вт
- двигун з мідною обмоткою
- плавне регулювання швидкості 800-3000 об/хв
- три положення маятникового ходу з можливістю його відключення
- можливість регулювання кута нахилу платформи на 45°
- максимальна товщина деревини: 65 мм
- максимальна товщина металу: 6 мм
800 Вт, 0-3000 про/мін, макс глибина різу: дереов 100 мм, сталь 10 мм, регулятор швидкості, 3 положення маятникового ходу, швидкозатискний патрон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 760 ₴
