
Пила торцювальна Ø255мм, циркулярна з протяжкою 2000Вт, Procraft (PGS256)
11 250 ₴
- В наявності
- Код: PGS256
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Торцювальна пилка Procraft PGS256 ― це ідеальний інструмент для роботи з ДСП, ДВП, дерев'яними конструкціями, ламінатом, композитними матеріалами та іншими. Він стане незамінним інструментом у домашньому господарстві або в професійній діяльності.
Торцювальна пила Procraft PGS256, купити яку ви можете на нашому сайті всього в кілька кліків, має такі переваги:
- лазерну направляючу, завдяки якій процес розпилу стане ще комфортнішим;
- подвійну систему видалення пилу, завдяки якій ви працюватимете в чистоті;
- функцію протягання;
- функцію блокування шпинделя.
Якщо говорити про характеристики пилки, то вони такі:
- потужність: 2000 Вт;
- висота: 30 мм;
- кількість зубів: 40;
- напруга: 220 ― 240 В;
- глибина пропилу: 90 мм.
- Ступінь захисту IP20
- Рівень звукового тиску LpA = 96 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Рівень звукової потужності LwA = 106 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
- Вібрація 2 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
- Лазер Class 2, P - 1mW, 650 nm
- Максимальний різ 0° х 0° - 340х90 мм; 0° х 45° - 340х45 мм; 45° х 0° - 240х90 мм; 45° х 45° - 240x45 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 90 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 250 ₴





