
Ліжко-розкладачка похідне, сталь, 195х66х42см СИЛА (960777)
2 080 ₴
- В наявності
- Код: 960777
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладачка СИЛА (960777) стане надійним місцем відпочинку вдома, на дачі чи в поході. Сталевий каркас з профілем 25*25мм, 0,7 мм витримує навантаження до 120 кг, забезпечуючи стабільність та довговічність конструкції.
Тканина з щільного 600D поліестеру приємна на дотик, легко очищується. Стійка до зношування, прямимих сонячних променів, перепадів температур та високої вологості.
Завдяки розмірам 195×66×42см розкладачка підходить як для короткого відпочинку, так і для повноцінного сну, даруючи комфорт і тепло у будь-яких умовах.
Характеристики:
- Матеріал корпуса: сталь
- Профіль каркасу: 25 мм
- Матеріал тканини: 600D поліестер
- Макс. навантаження: 120 кг
- Вага: 7,3 кг
- Розміри: довжина-195см× ширина-66см×висота-42см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сила |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴
