
Спальний мішок-ковдра з капюшоном 1.9 м+0,3 м*0,75 м Sunday (73-015)
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 73-015
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спальный мешок - одеяло с капюшоном для вашего комфортного сна на свежем воздухе в теплое время года. Благодаря компактным размерам и легкому весу - идеальный вариант для тех, кто собирается в поход.
Особенности:
- Удобный размер - 190+30х75 см.
- Изготовлен из влагостойкого полиэстра 170Т;
- наполнитель Hollow Fibre, плотность - 200 г/м2;
- Легко трансформируется в большое одеяло;
- Минимальная температура комфорта 10 ° C;
- Максимальная температура комфорта 20 ° C;
- Специальный чехол для хранения и транспортировки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunday |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 75 см |
| Габаритні розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 45 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴
