
Драбина 3.2 м. телескопічна, алюмінієва 10 щаблів, Intertool (LT-3032)
5 440 ₴
- В наявності
- Код: LT-3032
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Драбина алюмінієва телескопічна 10 ступеней Intertool
Завдяки телескопічній конструкції інструмента, виріб легко транспортувати та зберігати в будь-якому зручному місці. Довжина драбини регулюється, тому виріб вирізняється практичністю і зручністю у використанні.
Обладнана 10 нековзними рифленими щаблями завширшки 300 мм, а також надійно закріпленими замками-фіксаторами. Протиковзні опорні заглушки запобігають небажаному ковзанню драбини. Висота драбини в розкладеному вигляді 3180 мм, витримує навантаження до 150 кг. У складеному вигляді висота становить 777 мм. Є ручка для перенесення. Алюмінієва драбина компактна, зручна під час транспортування та зберігання.
| Висота в розкладеному вигляді | 3180 мм |
|---|---|
| Тип | телескопічна |
| Висота в складеному вигляді | 777 мм |
| Кількість щаблів | 10 ед. |
| Ширина ступеня | 300 мм |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 9,400 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9.4 кг |
| Висота драбини | 3.2 м |
| Кількість секцій | 1 |
| Кількість ступенів | 10 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Телескопічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 440 ₴

