
Зварювальний напівавтомат інверторний 3в1, Ø 0.6-5mm, 290A, MMA/MIG/MAG/LIFT Baltic (TIG 290A )
8 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: TIG 290A
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис інвертора Baltic (TIG 290A )
Особливості зварювального напівавтомата
- — незалежна плавне регулювання швидкості подачі дроту;
- — плавне регулювання зварювальної напруги;
- — з'єднання рукава з євро роз'ємом;
- — заправка дроту в рукав без подачі газу;
- — швидка зміна полярності для зварювання порошковим дротом без використання захисних газів або алюмінієвим дротом в середовищі аргону..
- — Безперервний процес зварювання
- — Глибока ванна, мінімальна кількість зварювальних бризок
Характеристики
- Частота струму 50 (Гц)
- Номінальний зварювальний струм 40.0 (А)
- Максимальний зварювальний струм 290.0 (А)
- Мінімальний зварювальний струм 40.0 (А)
- Номінальна споживана потужність 5.5 (кВт)
- Максимальний діаметр дроту 1.0 (мм)
- Мінімальний діаметр проволоки 0.6 (мм)
- Діаметр електрода 1.6-5.0(мм)
- Максимальна температура навколишнього середовища 45.0 (град.)
- Мінімальна температура навколишнього середовища -20.0 (град.)
- Вага 8.0 (кг)
Гарантія 24 місяці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний зварювальний струм | 290 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВт |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 800 ₴
