
Зварювальна маска хамелеон з регулюванням, 1/15000 Baltic (BH-6800)
640 ₴
- В наявності
- Код: BH-6800
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зварювальна маска хамелеон з регулюванням затемнення Baltic (BH-6800)
- розміри картриджа світлофільтру, мм 110х90х10
- розміри оглядового вікна, мм 92х42 с
- тупінь затемнення в режимі очікування din 4
- ступінь затемнення в режимі роботи din 9-13
- час спрацьовування світлофільтру, з 1/15000
- час затримки, з 0,2-0,8 (авто)
- світлочутливість авто захист від УФ і ик променів din 16
- кількість сенсорів, шт 2
- електроживлення сонячні і літієві батареї номінальна потужність li-акумулятора 600mah
- матеріал корпусу маски ударостійкий і вогнетривкий поліпропілен
- легка вага 460 г
- сонячна батарея регульована ступінь затемнення din9-13
- функція різання і шліфування металу повідомлення про низький зяряд батареї можливість заміни батареї самотестування
- Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.45 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 10 мм |
| Довжина світлофільтру | 110 мм |
| Ширина світлофільтру | 90 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 92 мм |
| Ширина оглядового вікна | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴



