
Зварювальна маска хамелеон із регулюванням 1/20000, VEGA (WH-450) Власний імпорт
480 ₴
- Немає в наявності
- Код: WH - 450
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зварювальна маска хамелеон з регулюванням затемнення VEGA (WH — 450)
- розміри картриджа світлофільтра, мм 110х90х9
- розміри оглядового вікна, мм 92х42
- ступінь затемнення в режимі очікування din 4
- ступінь затемнення в режимі роботи din 9-13 час
- спрацьовування світлофільтра, з 1/20000
- час затримки, з 0,25
- регулювання світлочутливості авто захист від уф і іч променів din 16
- кількість сенсорів, шт 2
- електроживлення сонячні та літієві батареї номінальна потужність Li - акумулятора 600 mAh
- режим різання та шліфування металу є
- матеріал корпусу маски ударостійкий про вогнетривкий поліпропілен
- Гарантія виробника: 36 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vega |
| Країна виробник | Китай |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Час повернення в світле положення | 1 мс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від випромінювання | Ультрафіолетового, Інфрачервоного |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Розміри світлофільтру | |
| Висота світлофільтру | 9 мм |
| Довжина світлофільтру | 90 мм |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 42 мм |
| Ширина оглядового вікна | 92 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
