
Зварювальний апарат інверторний з дисплеєм, у кейсі 300А, Ø до 5мм, Baltic (BWM-301 кейс) Власний імпорт
3 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: BWM-301 кейс
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Зварювальний апарат інверторний 300А Baltic, Ø 1.6-5.0 mm, (Anti-stick, гарячий старт, форсаж дуги, дисплей)
Інверторний зварювальний апарат Baltic BWM-301.
Це зварювальний апарат призначений для зварювання постійним струмом за допомогою електродів діаметром від 1.6 до 5.0 .
За рахунок своєї компактності і ваги, дуже зручний в експлуатації. Додаткові особливості Baltic BWM-301:
- - Плавне регулювання струму 20-300A
- - Функція стабілізації дуги під час зварювання ARC-FORCE
- - Автоматичний захист при короткому замиканні, перевантаження по силі струму або потужності
- - Захист від прилипання електрода ANTI-STICK
- Напруга мережі, В 230
- Частота струму в мережі, Гц 50
- Мінімальний зварювальний струм, А 20
- Максимальний зварювальний струм, А 300
- Споживана потужність, кВт 7,7
- Робочий цикл, % 100
- Ефективність (ККД), % 85
- Діаметр електрода, мм 1,6-5
- Напруга хол. ходу, 62
- Електронне табло та
- Клас захисту IP21S
- Наявність транспортувального кейсада
- Вага апарату, кг 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Номінальна споживана потужність | 7.7 кВА |
| Тривалість навантаження | 100 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 385 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴
