
Зварювальний апарат інверторний 250 А, Ø до 4 мм, з дисплеєм, у кейсі Baltic (BWM-251) Власний імпорт
2 650 ₴
- В наявності
- Код: BWM-251
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Зварювальний апарат інверторний у кейсі 250 А Baltic, Ø 1.6-4.0 mm, (Anti-stick, гарячий старт, форсаж дуги, дисплей)
Особливості: Hot-Start , Anti-Stick, Arc-Force, Overheat-Protection
OVERHEAT PROTECTION - захист від перегрівання
ANTI-STICK — захист від залипання електрода — ця функція автоматично знижує струм, запобігаючи у такий спосіб прожарюванню електрода та зберігає його придатність.
ARC FORCE — форсаж дуги — виробляє форсування дуги автоматично збільшуючи величину зварювального струму на дуже короткий проміжок часу, що знижує ймовірність "залипання" електрода в процесі виробництва робіт. Так само регулювання "форсування дуги" дає змогу змінювати такий параметр, як "жорсткість дуги". Цим можна домогтися або більш "м'якої дуги", яка забезпечить мале розбризкування під час дрібнокрапального перенесення, або, збільшивши параметр форсування, отримати глибоке проплавлення зварного шва.
HOT START (гарячий старт) — гарантує надійне запалювання електрода завдяки нетривалому підвищенню зварювального струму на початку зварювання. Підвищений струм гарантує чудове розплавлення й найкращу якість шва навіть на початку зварювання. Зазвичай, у разі використання функції Hot Start немає непроварів, висота шва великою мірою зменшується.
Інверторний зварювальний апарат Baltic BWM-251. Це зварювальний апарат призначений для зварювання перемінним струмом за допомогою електродів діаметром від 1.6 до 4.0 . За рахунок своєї компактності і ваги, дуже зручний в експлуатації.
Додаткові особливості Baltic BWM-251:
- - Плавне регулювання струму 20-250A
- - Функція стабілізації дуги під час зварювання ARC-FORCE
- - Автоматичний захист при короткому замиканні, перевантаження по силі струму або потужності
- - Захист від прилипання електрода ANTI-STICK
- Напруга мережі, В 230
- Частота струму в мережі, Гц 50
- Мінімальний зварювальний струм, А 20
- Максимальний зварювальний струм, А 250
- Споживана потужність, кВт 6,8
- Робочий цикл, % 60
- Ефективність (ККД), % 85
- Діаметр електрода, мм 1,6-4
- Напруга хол. ходу, 62
- Електронне табло немає
- Клас захисту IP21S
- Наявність транспортувального кейса так
- Вага апарату, кг 3
- Гарантія виробника: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.8 кВА |
| Номінальний зварювальний струм | 250 А |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 2 650 ₴

