
Зварювальний апарат інверторний 250 А, Ø до 4 мм, anti-stick Baltic (BWM-250) Власний імпорт
2 450 ₴
- В наявності
- Код: BWM-250
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Зварювальний апарат інверторний 250А Baltic, Ø 1.6-4.0 mm, (Anti-stick, гарячий старт, форсаж дуги, дисп)
Особливості: Hot-Start , Anti-Stick, Arc-Force, Overheat-Protection
OVERHEAT PROTECTION - захист від перегрівання
ANTI-STICK — захист від залипання електрода — ця функція автоматично знижує струм, запобігаючи у такий спосіб прожарюванню електрода та зберігає його придатність.
ARC FORCE — форсаж дуги — виробляє форсування дуги автоматично збільшуючи величину зварювального струму на дуже короткий проміжок часу, що знижує ймовірність "залипання" електрода в процесі виробництва робіт. Так само регулювання "форсування дуги" дає змогу змінювати такий параметр, як "жорсткість дуги". Цим можна домогтися або більш "м'якої дуги", яка забезпечить мале розбризкування у разі дрібнокрапального перенесення або, збільшивши параметр форсування, отримати глибоке проплавлення зварного шва.
HOT START (гарячий старт) — гарантує надійне запалювання електрода завдяки нетривалому підвищенню зварювального струму на початку зварювання. Підвищений струм гарантує чудове розплавлення й найкращу якість шва навіть на початку зварювання. Зазвичай, у разі використання функції Hot Start немає непроварів, висота шва великою мірою зменшується.
Інверторний зварювальний апарат Baltic BWM-250. Цей зварювальний апарат призначений для зварювання перемінним струмом за допомогою електродів діаметром від 1.6 до 4.0 . За рахунок своєї компактності і ваги, дуже зручний в експлуатації.
Додаткові особливості Baltic BWM-250:
- - Плавне регулювання струму 20-250A
- - Функція стабілізації дуги під час зварювання ARC-FORCE
- - Автоматичний захист при короткому замиканні, перевантаження по силі струму або потужності
- - Захист від прилипання електрода ANTI-STICK
- Напруга мережі, В 230 Ч
- астота струму в мережі, Гц 50
- Мінімальний зварювальний струм, А 20
- Максимальний зварювальний струм, А 250
- Споживана потужність, кВт 6,8
- Робочий цикл, % 60
- Ефективність (ККД), % 85
- Діаметр електрода, мм 1,6-4
- Напруга хол. ходу, 62
- Електронне табло немає
- Клас захисту IP21S
- Вага апарату, кг 3
- Гарантія виробника: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baltic |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 290 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 40 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 62 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВА |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний діаметр дріт | 1 мм |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
- Ціна: 2 450 ₴
