
Лазерний далекомір з кришкою Beamfinder K-30 "KAPROMETER" KAPRO (363kr)
6 520 ₴
- В наявності
- Код: 363kr
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лазерний далекомір "KAPROMETER" з кришкою Beamfinder K-30 KAPRO (363kr)
- Діапазон вимірювання до 30 м (100 ')
- Точність: 2 мм / м
- Відкидна кришка Beamfinder ™ забезпечує кращу видимість і захист клавіатури
- Вимірює площу і об'єм
- Вимірює найкоротша відстань до цілі за допомогою динамічного (безперервного) вимірювання
- Вимір на основі теореми Піфагора
- Вибір з 2 опорних точок
- Вибір 5 одиниць вимірювання
- ЖК-дисплей з підсвічуванням
- Ударостійка гумова опалубка
- Індикатор батареї
Включає в себе
- 2 батарейки ААА і м'який чохол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecostrum |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Лазерний діод | 2.6 нм |
| Максимальна дальність вимірювань | 100 м |
| Мінімальна дальність вимірювань | 0.4 м |
| Стан | Новий |
| Точність вимірювання +/- | 1.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Живлення | |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Тип батарейки | ААА |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 520 ₴





