
Домкрат "стовпчик" одноштоковый 10т INTERTOOL (GT-0025)
1 120 ₴
- В наявності
- Код: GT-0025
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Дана модель гідравлічного домкрата має вантажопідйомність 10 тонн. Домкрат GT0025 більше підійде для вантажних автомобілів і для важких вантажів. Повністю хромований шток (плунжер) висувається вертикально вгору на максимальну висоту 220-420мм. Домкрат має нескладну конструкцію, тому особливих навичок для роботи з домкратом не потрібно. Міцна спирається на поверхню платформа надійно утримує домкрат з вантажем. У нижній частині самого заснування є запірний вентиль.
У комплекті з домкратом поставляється зручна і міцна ручка накачування для досягнення максимально комфортної роботи. А для збільшення важільної сили в комплекті йде додаткова подовжуюча ручка. Опорна п'ята штока має ребристу поверхню для кращого зчеплення з спирається вантажем.
Домкрат GT0025 стане вашим помічником в далекій дорозі. Категорично забороняється піднімати вантаж, важить більше, ніж зазначено в характеристиках домкрата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 10 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 420 мм |
| Висота підхоплення | 220 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 6.25 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 120 ₴


