
Пістолет для нанесення штукатурки, 4-8мм, 6000мл Vorhut (34-423)
1 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34-423
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для нанесення штукатурки різних видів і консистенції.
Різні за розміром діаметри форсунок - 4 мм, 6 мм і 8 мм - дозволяють працювати з матеріалами різної консистенції.
Обсяг верхнього бачка становить 6 л, а матеріал з якого він зроблений - пластик.
Робочий тиск до 6 атмосфер.
Перевагою інструменту є поєднання економічної витрати матеріалу з швидкістю і відмінною якістю виконання роботи. Дозволяє обробляти великі поверхні за дуже короткий час. Регулювання подачі матеріалу за допомогою курка і установка форсунок різного діаметру дозволяє отримувати різні текстури. Металевий хомут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Внутрішній діаметр шланга | 12 мм |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 8 мм |
| Ємність бака розпилювача | 6 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Витрата повітря | 225 літр/хв |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴
