
Ножівка пасовочная по дереву 300мм, 12 зуб.x1" INTERTOOL (HT-3113)
175 ₴
- В наявності
- Код: HT-3113
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначення
Пила пасова призначена для розпилювання не товстих заготовок з деревини, фанери, ДСП, зокрема для точного пиляння під заданим кутом лиштви, планок тощо. Максимально ефективна для розпилювання під кутами 45 та 90 градусів.
Надійна конструкція
Полотно ножівки виготовлене з високоякісної вуглецевої сталі твердістю 55 HRC. Тристороннє заточування зубів з кроком 12x1" забезпечує швидкий різ. Довжина робочої поверхні — 300 мм. Посилений обушок у поєднанні з потовщеним полотном захищають різальну кромку від деформацій та дозволяють більш точно виконувати розпилювання.
Зручна
Ергономічна ручка з надміцного пластику дозволяє точно вести ножівку, розпилювання відбувається під час руху полотна «на себе». Ручка має вставки з TPR гуми, що забезпечує відмінну фіксацію інструмента в руці для кращого контролю за робочим процесом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ріжучого полотна | 300 мм |
| Кількість зубів на дюйм | 12 шт. |
| Матеріал ручки | Гума |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Стан | Новий |
| Тип ручної пилки | ножівка |
- Ціна: 175 ₴






