Скрепер для снігу 1539
- Міцний, морозостійкий пластик (до -50°С)
- Алюмінієва окантовка зовнішньої робочої кромки
- П-подібна ручка металева
- Гарантія на пластик 5 років
- Ширина 700мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TM Finland |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина леза | 0.54 мм |
| Довжина рукоятки | 1.2 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 685 ₴







