
Лопата снігова, 40 см із металевою ручкою "Молодість", ЦентроІнструмент (1726-Ч)
850 ₴
- В наявності
- Код: 1726-Ч
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата снігова 1726 БелЦентроМаш
- Міцний пластиковий ківш
- Алюмінієва окантовка зовнішньої робочої крайки
- Березовий держак
- Міцна металева ручка
- Длинна 40см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центроинструмент |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина леза | 49 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴





