
Лопата снігова з чорним держаком "САХАРА" ЦентроІнструмент (0364-Ч)
1 231 ₴
- В наявності
- Код: 0364-Ч
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата для прибирання снігу Сахара
- 5 років гарантія на пластик
- Високоякісний, морозостійкий, ударостійкий пластик
- Алюмінієва окантовка за зовнішнім робочим кантом
- Дерев'яний держак вищого ґатунку
- Ергономічна двокомпонентна ручка
- Фінська якість
- Ширина совка 49 см.
- Висота совка 38 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центроинструмент |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина леза | 490 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 231 ₴







