
Лопата оцинкована для снігу 46см ковш, YAPARLAR (88007Y)
800 ₴
- В наявності
- Код: 88007Y
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата алюмінієва для снігу 46см ковш, YAPARLAR (88007Y)
Лопата виготовлена з оцинковки товщиною 1,8 мм із спеціальним сплавом, використовується для розчистки снігу на великих територіях. Також підходить для переміщення, навантаження, зберігання зерна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YAPARLAR |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина леза | 50 мм |
| Довжина рукоятки | 1500 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 47 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




