Лопата снігова Финланд
- 5 років гарантія на пластик
- Високоякісний, морозостійкий, ударостійкий пластик
- Алюмінієва окантовка по зовнішньому робочого канту
- Дерев'яний держак вищого сорту
- Ергономічна пластикова рукоятка
- Фінське якість
- Ширина совка 41 см
- Висота совка 41 см
-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TM Finland |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина леза | 41 мм |
| Довжина рукоятки | 1.2 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057 ₴








