
Гілкоріз контактний Ø40mm, з телескопічними ручками (680-1020мм) INTERTOOL FT-1116
590 ₴
- В наявності
- Код: FT-1116
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
INTERTOOL FT-1116 Цей гілкоріз обладнаний редуктором, який у два рази збільшує ріжуче зусилля! Завдяки цьому він без особливих зусиль впорається з гілками діаметром до 40 мм.
Ручки телескопічні й розкладаються до 1 метра, тим самим роблять важіль на зріз більш потужним при менших силових витратах зі сторони садівника. Дозволяють дотягнутися до важкодоступних місць всередині крони.
ЕФЕКТИВНА РОБОТА
Саме лезо з гострою заводський заточкою, не стирається й здійснює швидкий різ. Гілки не зісковзують з ріжучої площини, завдяки рифленій сталевий поверхні нижнього упорного леза. Цей секатор для гілок при своїх значних габаритах дуже легкий, виготовлений з міцного алюмінію. Не гнеться й не деформується завдяки ребрам жорсткості на телескопічних ручках. Комфорт при роботі забезпечать також зручні шорсткі ручки. Вони не дозволять ковзати руці й гарантують надійний хват.
ПЕРЕВАГИ:
- Сталеве потужне лезо у поєднанні з силовим редуктором в один жим впорається з деревиною до 40 мм
- Садовий секатор великий, але при цьому не навантажує м'язи.
- Телескопічні легкі алюмінієві ручки дозволяють працювати на висоті та не втомлюватися
- Легко впорається з гілками всередині крони й поблизу стовбура
- Розмір гілкоріза регулюється шістьма положеннями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина леза | 75 мм |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Загальна довжина | 1020 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 590 ₴






