
Плоскогубці 180мм професійні, INTERTOOL (HT-0105)
135 ₴
- В наявності
- Код: HT-0105
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоскогубці INTERTOOL ПРОФ HT-0105 – багатофункціональний інструмент, призначений для обтискача, обрізки проводів, відкушування дроту, відкручування кріплення, згинання. Загальна довжина плоскогубців 180 мм. Завдяки концептуальним рішенням, плоскогубці отримали новий дизайн і зручні прогумовані рукоятки. Міцність за шкалою Роквелла становить 45-55 HRC.
Красно-серый цвет накладных рукояток добавляет плоскогубцам особую узнаваемость и выделяет их среди всех. Нанесение логотипа также поможет вам идентифицировать продукт TM INTERTOOL. Купить плоскогубцы оптом вы можете у нас, т.к. мы предлагаем условия, которые вас заинтересуют – цена и качество оптимально соответствуют друг другу.
| Тип | плоскогубцы профессиональные |
|---|---|
| Длина | 180мм |
| Покрытие | Satin Finished |
| Твердость по шкале Роквелла | 45-55 HRC |
| Вес | 0,317 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Діелектричне покриття | Так |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Тип | Плоскогубці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴





