
Ящик для інструментів металевий INTERTOOL 450мм, 5 секцій (HT-5045)
850 ₴
- В наявності
- Код: HT-5045
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів INTERTOOL HT-5045 трирівневий металевий, пофарбований. Складається з одного великого та чотирьох малих боксів. Обладнаний двома металевими ручками для перенесення. Зручна система доступу до вмісту — малі бокси роз'їжджаються в боки, забезпечуючи повний огляд внутрішнього простору кожного з них.
Габаритні розміри (з урахуванням випіральних частин): довжина: 460 мм, ширина: 230 мм (ручки складені), висота: 220 мм (ручки складені).
Висота з піднятими ручками: 290 мм. Ширина в розкладеному стані: 560 мм.
Розміри корпусу: 430х200х220 мм.
Ящики для інструменту, органайзери, системи зберігання No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴






