
Рівень лазерний зелений промінь, 20 м KAPRO (862G)
6 815 ₴
- В наявності
- Код: 862G
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Рівень лазерний 862G
Прилад обладнаний зеленим лазерним діодом. Облицювання кахлю, встановлення підвісних шаф, бордюрів і молдингів, клювання шпалер, розмітка для встановлення дверей, вікон, сходів, каліток, настилів і навісів. Цей інструмент автоматично вирівнюється в горизонтальній і вертикальній площинах. Проєктує перехрещені горизонтальні та вертикальні лінії. Мах робоча дальність лазера в приміщенні — 20 м. Автоматичне самовирівнювання в межах діапазону самовирівнювання. Візуальний сигнал для положення поза діапазоном самовирівнювання. Ручний режим для розмітки під нахилом. Механізм блокування для захисту маятника під час транспортування, підвіска на цвяхі/гвинті. Щелі для кріплення стрічкою. Рідкоземельні магніти.
Різь під штатив 1/4", похибка: 0.4 мм/м. Кут розгортання променя: 100° ±5°. Діапазон самовирівнювання: ±3°. Ширина лазерного 2,5 мм ± 0,5 мм на відстані 5 мм. Довжина хвилі: 520 ±10 нм. Клас лазера: II. Живлення 2 батарейки формату AA. Ресурс батарейок: 15 годин безперервної роботи. Робоча температура: -10 °C/+45 °C. Температура зберігання -20 °C/+60 °C
Простий і надійний лазерний рівень від іменитого виробника для домашнього майстра. Універсальність кріплення.
- Зелені промені для максимальної видимості
- Лазерний хрест
- Німецькі світлодіоди Osram
- Функція нахилу
- Японський підшипник пристрою маятника
- Клас лазера II
- Дальність дії 20 м
- Різь під триногу 1/4”
- Діапазон самовирівнювання ±3 ⁇
- Точність 0,3 мм/м
- Магніти з рідкоземельних металів
- V-подібна канавка для кріплення на трубах
- Проріз на кришці під саморіз
- Джерело живлення 2 батарейки АА
- Перехідник на 5/8" в подарунок
- Гарантія 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecostrum |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Робочий діапазон | 20 м |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 6 815 ₴







