
Набір ключів ріжково-накидних 12 шт., Cr-V BERG (48-932)
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 48-932
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Berg 48-932, Cr-V, 6-22 мм 12 шт.
| Тип | Набір ключів |
| Матеріал | Легована хромо-ванадієва сталь |
| розмір ключа | 6-22 мм |
| Країна виробник | Україна |
Набір ключів ріжково-накидних Berg 48-932 застосовується для роботи з нарізними з'єднаннями. Ключі виготовлені з високоякісної легованою хромом і ванадієм сталі. Тип оброблення "дзеркальне полірування". Ключі постачаються в спеціальному пластиковому тримачі, який забезпечує зручне зберігання інструментів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴



