
Професійний набір інструменту 1/2", 25ед (10-32мм) INTERTOOL (ET-6025)
2 950 ₴
- В наявності
- Код: ET-6025
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Функціонал
Набір підібраний так, що підходить як професійному автомайстра для роботи в шиномонтажі, так і господареві, який робить усе своїми руками. До набір входять необхідні інструменти для роботи з автомобілем, мототехнікою, велотехнікою тощо.
Основою комплекту є тріскачка з приводом 1/2", шестигранні головки для виконання різнопланових робіт на закручування й відкручування кріплення. А наявність подовжувачів, воротка та кардана полегшить роботу у важкодоступних місцях.
Зручна та якісна тріскачка
Механізм тріскачки має плавний хід у 72 зубці, вирізняється високою точністю і зносостійкістю. Швидке скидання головок і наявність реверсу спростять і прискорять роботу майстра. Вигнута форма ручки для зручної роботи у важкодоступних місцях. Головки надійно фіксуються на посадкових квадратах тріскачок, не спадають і щільно прилягають до поверхні кріплення. Тріскачка повністю покрита захисним шаром поліпропілену з гумовою накладкою в місці хвата для кращої фіксації в руці, не ковзає й не випадає під час роботи.
Довговічність і зносостійкість
Усі інструменти виготовлені зі зносостійкої та витривалої Cr-V сталі. Мають високий ресурс роботи, слугуватимуть максимально довгий термін, на відміну від подібних аналогів. Набір зроблений у Тайвані із суворим дотриманням усіх технічних вимог. Ми гарантуємо якість інструмента, яке підтверджує довічна гарантія.
Зручне зберігання
Усі інструменти розміщені в міцному металевому кейсі з металевими замками. Комплектуючі щільно зафіксовані у своїх посадкових місцях, а наявність поролонового прошарку не дає змогу висипатися набору під час транспортування.
Комплектація
Трещотка 1/2", 72 зуба, реверсивная;
Головка шестигранна торцева 1/2", 18 од.: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 мм;
Кардан 1/2";
Подовжувач 1/2", 3 шт: 125, 250, 380 мм;
Вороток 1/2".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 25 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 32 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Кількість в наборі інструментів | 25 |
- Ціна: 2 950 ₴





