
Набір шестигранних головок з тріскачкою 3/8", 11 предметів Справа Техніки (610711)
1 170 ₴
- В наявності
- Код: 610711
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір шестигранних головок із тріскачкою 3/8 11 предметів ДТ/20 Справа Техніки 610711 застосовується для роботи в майстернях під час ремонту автомобілів. Складається з 11 предметів, робочі частини яких виготовлені з хромо-ванадієвої сталі. Тріскачка дає змогу полегшити роботу, оскільки не доведеться перехоплювати руку під час закручування.
Перевагиоборки головок справа Техніки ДТ/20 610711:
- Зносостійкість;
- 11 предметів у наборі;
- Квадрат 3/8".
Технічні характеристики:
- Трещотка: є
- Квадрат, дюйм: 3/8
- Max відстань між губками: 22 мм.
- Кількість у наборі: 11 шт.
- Матеріал: CrV
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Справа Техніки |
| Квадрат | 3/8" |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴

