
Набір шестигранних головок з тріскачкою 1/4", 11 предметів Справа Техніки (600711)
830 ₴
- В наявності
- Код: 600711
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Набір шестигранних головок з тріскачкою 1/4", 11 предметів,
Квадрат: 1/4 дюйм;
Кількість в наборі: 11 шт.;
Матеріал: CrV ;
Тріскачка: є ;
Max відстань між губками: 13 мм;
макс. розмір головки: 13 мм;
min розмір головки: 4 мм;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Справа Техніки |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість в наборі | 11 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 4 мм |
| Розмір min | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴

