
Секатор садовий Ø10mm з ковадлом VERTO (15G201)
350 ₴
- В наявності
- Код: 15G201
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Секатор садовий VERTO (15G201) призначений для обрізки твердих і сухих гілок діаметром до 10 мм.
Призначений для різання стеблин квітів і гілок кущів. Леза довжиною 41 мм вкриті тефлоновим покриттям, яке забезпечує захист від корозії. Оснащений лезом з ковадельною конструкцією, що забезпечує ефективний різ без деформації гілки.
Блокування леза унеможливлює розкривання у небажані моменти. Ергономічна ручка з пластику, вкрита протиковзним матеріалом, забезпечує безпеку та комфорт під час експлуатації. Вузька відстань між ручками зумовлює зручність інструмента також для жіночої долоні.
Руків’я з ергономічною формою та м’якими вставками гарантують комфортну роботу. Підходить для догляду за садом, декоративними рослинами та формуванням кущів.
Характеристики:
Тип: Контактний
Діаметр різу, мм: 10
Довжина, мм: ~190
Матеріал леза: Сталь
Покриття леза: Антикорозійне
Матеріал ручок: Пластик з гумовими вставками
Призначення: Сухі гілки, тверді пагони
Вага, г: ~160
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.16 кг |
| Довжина леза | 41 мм |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
- Ціна: 350 ₴


