
Шланг поливальний ½", 50м, п'ятишаровий VERANO "MULTILAMINAR" (72-735)
4 900 ₴
- В наявності
- Код: 72-735
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг поливальний виготовлений з ПВХ високої якості. Зносостійкий 5-шаровий шланг, подвійне армування з ниток поліестеру (діагональне та текстильне) не дозволяє внутрішнім стінам злипнутись, а шлангу не дозволяє перегинатись і скручуватись, тиск: ½" - робочий 15 bar, максимальний 45 bar; ¾" - робочий 10bar, максимальний 30 bar. Температурний режим -10+50 °C.
Міцний, надійний, гнучкий і стійкий до скручування шланг витримує механічні навантаження. Товсті стінки забезпечують йому довгий термін експлуатації та високу експлуатаційну міцність. Шланг стійкий до деформації, ультрафіолету, не пересихає, не тріскається, екологічно безпечний, стійкий до механічних пошкоджень (камені, гравій).
| Довжина | 50 м |
| Діаметр | 1/2 " |
| Тиск на розрив | 45 bar |
| Мінімальна температура використання | -10С |
| Максимальна температура використання | +50С |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Іспанія |
| Армований шланг | Так |
| Діаметр | 15 мм |
| Довжина | 50 м |
| Кількість шарів | 5 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна температура води | 50 град. |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга (") | ½" |
| Мінімальна температура води | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴

