
Шланг поливальний ¾", 50м, VERANO, "GERBER PLUS" (72-732)
5 000 ₴
- В наявності
- Код: 72-732
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг поливальний виготовлений з ПВХ високої якості. Міцний 3-шаровий шланг призначений для поливу газонів, городу, саду, миття доріжок, автомобілів, велосипедів, перекачування технічних рідин, використання в будівництві. Діагональне армування з ниток поліестеру високої якості не дозволяє внутрішнім стінам злипнутись, шланг захищений від скручувань, що блокують струмінь води.
Тиск: максимальний 40 bar; ¾" - робочий 9 bar, максимальний 27 bar. Температурний режим -10+40 °C.
Товсті стінки забезпечують йому довгий термін експлуатації та високу експлуатаційну міцність. Шланг стійкий до деформації, ультрафіолету, не пересихає, не тріскається, екологічно безпечний, стійкий до механічних пошкоджень (камені, гравій).
| Довжина | 50 м |
| Діаметр | 3/4 " |
| Тиск на розрив | 27 bar |
| Мінімальна температура використання | -10С |
| Максимальна температура використання | +50С |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Verano |
| Країна виробник | Іспанія |
| Армований шланг | Так |
| Вид товару | Шланг |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина | 50 м |
| Кількість шарів | 3 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна температура води | 50 град. |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр шланга (") | ¾" |
| Мінімальна температура води | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴
