
Лопата штикова, ручка зі скловолокна, 1,05 м INTERTOOL (FT-2013)
545 ₴
- В наявності
- Код: FT-2013
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Штикова лопата INTERTOOL FT-2013— це вірний помічник будь-якого садівника та городника-аматора. Виготовлена із сучасних матеріалів, лопата копіює навіть твердий ґрунт і легко перерізає коріння. Буде корисна і з будівельною метою.
Двокомпонентна ручка з фібергласу (скловолокна) міцна та стійка до підвищених навантажень. Держак має невелику вагу та не схильний до появи іржі, а холодної пори забезпечує термозахист рук.
Надійна фіксація держака та ковша гарантує безпеку застосування. Робоча частина виготовлена із загартованої сталі з антикорозійним покриттям, що вбереже лопату від появи іржі.
Вигнута форма держака та леза дають змогу докладати менше зусиль, ніж зазвичай. Ви менше втомлюєтеся й нагинаєтеся в процесі. Працювати з такою лопатою зручніше й ефективніше, у народі її ще називають «американка».
Для максимального комфорту передбачена D-подібна ручка, яка запобігає перекосам і дає змогу зручно утримувати лопату в необхідному положенні.
Особливості FT-2013:
- Міцна та надійна лопата, справляється з найважчими роботами
- Зручна форма «американка», завдяки чому садівник під час роботи перебуває в природному положенні та менше втомлюється
- Зносостійка сталь виготовлення лотка з антикорозійним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 0.29 мм |
| Довжина рукоятки | 1.05 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 0.217 мм |
- Ціна: 545 ₴




