
Лопата штикова американка, металевий держак 1,2 м INTERTOOL (FT-2011)
490 ₴
- В наявності
- Код: FT-2011
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Універсальна штикова лопата INTERTOOL FT-2011 — це вірний помічник будь-якого садівника та городника-аматора. Лопата копіює навіть твердий ґрунт і легко перерізає корені. Буде корисна і з будівельною метою, тому що металева ручка витримує надзвичайні зусилля.
Суцільнолита металева конструкція гарантує довгу та надійну експлуатацію інструмента — штик кріпиться до держака за допомогою зварних швів. Антикорозійне покриття лопати вбереже від появи іржі.
Лопата FT-2011 з вигнутим держаком і лезом, у народі її називають «американка». Працювати з такою лопатою зручніше й ефективніше, завдяки формі, схожій на ложку, ви докладаєте менше зусиль, ніж зазвичай, і менше нагинаєтеся, коли копаєте.
Для максимального комфорту на торці лопати передбачена D-подібна ручка, яка запобігає перекосам і дає змогу зручно утримувати лопату в необхідному положенні.
Держак із пластиковою накладкою в місці хвата не ковзає в руках і гарантує надійне захоплення під час роботи, а взимку забезпечує термозахист рук.
Особливості:
- Міцна суцільнолита конструкція лопати справляється з найважчими роботами
- Зручна форма «американка», завдяки чому садівник під час роботи перебуває в природному положенні та менше втомлюється
- Зносостійка сталь виготовлення лотка з антикорозійним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина леза | 288 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 198 мм |
- Ціна: 490 ₴




