
Лопата совкова, металева ручка 1,2м INTERTOOL (FT-2012)
495 ₴
- В наявності
- Код: FT-2012
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Совкова лопата INTERTOOL FT-2012 стане в пригоді також з будівельною метою. Металева ручка витримує надзвичайні зусилля, а сипкі матеріали не розсипаються завдяки загнутим краям лотка лопати.
Суцільнолита металева конструкція лопати гарантує довгу та надійну експлуатацію інструмента — штик кріпиться до держака за допомогою зварних швів.
Антикорозійне покриття вбереже від появи іржі, тому можна працювати зі снігом та іншими вологими матеріалами.
Лопата FT-2012 з вигнутим держаком, який розміщений до лотка під кутом 400, завдяки чому ви докладаєте менше зусиль, ніж зазвичай, і менше нагинаєтеся під час роботи.
Для максимального комфорту передбачена D-подібна ручка, яка запобігає перекосам і дає змогу зручно утримувати лопату в необхідному положенні.
Держак із пластиковою накладкою в місці хвата не ковзає в руках і гарантує надійне захоплення під час роботи, а взимку забезпечує термозахист рук.
Особливості:
- Міцна конструкція та суцільнометалева ручка справляються з найважчими роботами
- Зручна форма лопати, завдяки чому садівник під час роботи перебуває в природному положенні.
- Зносостійка сталь виготовлення лотка з антикорозійним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 317 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 224 мм |
- Ціна: 495 ₴






