
Лопата для вугілля с ручкою 1200mm, JUCO DY85P (L5003)
550 ₴
- В наявності
- Код: 70-834
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Лопата для вугілля JUCO DY85P (L5003) призначена для вилучення відходів вуглевидобутку та вантажно-розвантажувальних робіт з вугіллям. Виготовлена зі сталі С45, має трапецієвидне полотно товщиною 1,5–2 мм з антикорозійним покриттям.
D-подібний дерев’яний держак довжиною 1,2 м і діаметром 40 мм забезпечує комфортну та зручну роботу. Бічні частини полотна підняті, що дозволяє ефективно працювати з сипучими матеріалами.
Додаткові ребра жорсткості по боках полотна надають лопаті підвищену міцність при роботі з важкими сипучими речовинами. Лопату можна також використовувати для побутових потреб: збору, перенесення та засипання піску, щебеню, цементу або снігу.
Переваги:
- Високоякісна сталь С45 з антикорозійним покриттям
- Товщина полотна 1,5–2 мм — надійність і довговічність
- Т-подібний дерев’яний держак 1,2 м діаметром 40 мм — зручність у роботі
- Підняті бічні частини полотна — комфортна робота з сипучими матеріалами
- Додаткові ребра жорсткості — підвищена міцність при інтенсивному використанні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juco |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 320 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 290 мм |
- Ціна: 550 ₴

