
Шурупокрут акумуляторний з аксесуарами, 12V, 2 батареї, сумка. Vorhut (VC12L)
3 080 ₴
- В наявності
- Код: 34-103
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль призначений для свердління отворів у деревині, пластику, металі та загвинчування або вигвинчування кріплення. Модель VC12L вирізняється компактним розміром і обладнана літій-іонною акумуляторною батареєю. Завдяки якісному двигуну може розвивати максимальний крутний момент до 25 Нм.
Дриль обладнаний двома швидкостями, підсвіткою, ручкою з гумовими накладками. До комплекту постачання входить швидкозарядний пристрій, який дає змогу зарядити батарею за 1 годину, 2 акумуляторні батареї, набір із шести 25-міліметрових викруткових насадок (SL5 SL6 PZ1 PH1 PH2 PZ2), шести свердел (Ø1.5 Ø2.5 Ø3 Ø4 Ø5 Ø6), магнітний тримач 55 мм і зручна сумка з фірмовим логотипом
| Патрон | швидкозатискний |
| Комплектація | перфоратор + комплектуючі |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мах. діаметр отворів у металі | 8 мм |
| Мах. діаметр отворів у дереві | 20 мм |
| Робочий діапазон патрона | 0,8-10 мм |
| Частота обертання | 1300 об./хв |
| Режим роботи | свердління безударне, загвинчування/відгвинчування |
| Живлення | акумулятор |
| Тип | дриль |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний крутний момент | 20 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Комплектація | |
| Гніздо для кріплення біт | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
| Живлення | |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 080 ₴





