
Перфоратор 880Вт, прямой, 2.8Дж Дніпpo (RH-100)
3 810 ₴
- В наявності
- Код: RH-100
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перфоратор електричний з патроном SDS+ призначений для буріння отворів в бетоні, цеглі та інших матеріалах. Характеристики: - Двигун потужністю 720 Вт - Затискний патрон SDS+ - Сила удару в режимі буріння 2,5 Дж - Два режими роботи - Максимальний діаметр отворів в дереві: 30 мм (в режимі свердління) - Максимальний діаметр отворів в бетоні: 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Вага | 4.75 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 4 м |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна сила удару | 2.8 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 1150 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4850 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 880 Вт |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴


