
Ключ L-подібний шестигранний 16 мм, 220x58 мм INTERTOOL (HT-1866)
145 ₴
- В наявності
- Код: HT-1866
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Диаметр | 16 мм |
|---|---|
| Типы ключей | Г-образные шестигранные |
| Размер ключа | 220x58 мм |
| Материал | хром-ванадиевая сталь |
| Твердость по шкале Роквелла | 52 HRC |
| Вес | 0,500 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір max | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | L-подібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴
