
Ключ L-подібний шестигранний 14 мм, 210x55 мм INTERTOOL (HT-1864)
104 ₴
- В наявності
- Код: HT-1864
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Діаметр | 14 мм |
|---|---|
| Типи ключів | Г-образні шестигранні |
| Розмір ключа | 210х55 мм |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Твердість за шкалою Роквелла | 52 HRC |
| Вага | 0,347 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір max | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | L-подібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴
