
Набір головок з тріскачкою, 1/2" (10-24мм), Cr-V, 12шт Berg (52-134)
1 580 ₴
- В наявності
- Код: 52-134
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головок з тріскачкою BERG 52-134 включає 12 торцевих головок розміром 10–24 мм та зручну тріскачку 1/2". Інструменти виготовлені з міцної Cr-V сталі, що забезпечує тривалий термін служби та надійний захват кріплення. Набір підходить для роботи в автосервісах, майстернях та вдома.
Набір складається з головок 1/2": 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24 мм,
подовжувача 125 мм, тріскачки 1/2" 72Т.
Всі складові набору розміщені на зручному для зберігання пластиковому тримачі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Країна виробник | Україна |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 580 ₴

