
Професійний набір інструментів 46шт, 1/4" (хром-ванадиум) INTERTOOL (ET-6046SP)
580 ₴
- Готово до відправки
- Код: ET-6046SP
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір інструментів ET-6046SP INTERTOOL складається з 46 одиниць із робочим квадратом 1/4". Оптимальний для виконання "дрібних" робіт по дому або ремонту автомобіля. Надежен и долговечен. Всі насадки виготовлені з високоякісної інструментальної вуглецевої сталі, що забезпечує високі експлуатаційні характеристики. Набір укомплектований у зручний пластиковий кейс. Наявність великого набору торцевих головок і викруткових біт робить набір придатним для широкого спектра робіт. Завдяки суворому дотриманню технології виробництва, весь інструмент характеризуються точністю й браком дефектів.
Особливості
- Практично всі інструменти набору виготовлені з високоякісної інструментальної вуглецевої сталі;
- Антикорозійна обробка інструментів;
- Весь інструмент вирізняється високою точністю;
- Кейс виготовлений з ударостійкого пластику;
| Габаритні розміри | 260х180х70 мм |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | Високоякісна інструментальна вуглецева сталь |
| Гарантія | 12 мес. |
| Розмір головок | 4-14 мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Кількість одиниць у наборі | 46 ед. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Вага | 1.435 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в наборі інструментів | 46 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴


