
Набір головок і комплектуючих 21 од. 3/4" (19-50 мм) Intertool (HT-2221)
3 250 ₴
- В наявності
- Код: HT-2221
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір головок і комплектуючих з 21 одиниці 3/4 дюйма HT-2221 Intertool (головка 6 гранна 19-50 мм)
Набір головок і комплектуючих з 21 одиниці 3/4 дюйма HT-2221 Intertool доповнить набір інструментів будь-якого майстра. Завдяки якісному сплаву й антикорозійному покриттю інструменти набору довго слугуватимуть, не втрачаючи міцності та експлуатаційних характеристик.
Склад набору HT-2221 Intertool
| Габаритні розміри | 530*300*75 мм |
|---|---|
| Розмір головок | 19-50 мм |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість одиниць в наборі | 21 од. |
| Матеріал кейса | пластик |
| Вага | 13,000 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість ключів в наборі | 16 |
| Набір ключів | ключі однотипні |
| Розмір max | 50 мм |
| Розмір min | 19 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | торцевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі інструментів | 21 |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 250 ₴





