
Секатор з храповим механізмом Ø24мм, Forster (23006)
520 ₴
- В наявності
- Код: 23006
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор з храповим механізмом Förster 24 мм, 23006 виконано із хромованої високовуглецевої сталі SK5, використовується для обрізання пагонів та гілок при проріджуванні дерев, кущів. Матеріал корпусу виконан з високоякісного ізносостійкого пластику, що забезпечує легкість інструменту, яка дозволяє збільшити тривалість садово городніх робіт.
Особливі властивості:
- Храповий механізм
- Легкий та чистий зріз
- Тефлонове покриття лез
- Ручки з високоякісного ізносостійкого пластику
- Надійний фіксатор для підвищення безпеки у закритому положенні при транспортуванні тощо.
Особливі властивості:
- Храповий механізм
- Легкий та чистий зріз
- Тефлонове покриття лез
- Ручки з високоякісного ізносостійкого пластику
- Надійний фіксатор для підвищення безпеки у закритому положенні при транспортуванні тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foster |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.144 кг |
| Загальна довжина | 170 мм |
| Максимальний діаметр реза | 24 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴


