
Магнітний будівельний рівень, 1000мм "Profit" Дніпpo
588 ₴
- В наявності
- Код: 76351
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рівень будівельний Dnipro-M Profit 1000 мм
Будівельний рівень серії Profit від Бренда Dnipro-M забезпечує максимальну точність проведених вимірювань і більшу зручність під час його експлуатації.
Ключові особливості
- максимальне відхилення 0,5 мм/м;
- кут вимірювання 180° і 90°;
- фрезерування на рівні для зручності роботи на забруднених поверхнях;
- наявність магніту;
- лінійка по всій довжині рівня.
Надійність конструкції
- компактний і міцний профіль з ребрами жорсткості і товщиною 1,3 мм;
- колби із захистом від ударів і УФ-випромінювання.
Ергономіка і комфорт
- центральна колба має циліндричну форму, завдяки чому положення бульбашки не спотворюється при перегляді під кутом;
- прогумовані вставки на торцях інструменту можна знімати для установки профілю під кутом 90° до площини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Вимірювальні колби | 2-е колби 90° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴




