
Магнітний будівельний рівень, 1200мм "Ultra" Дніпpo
1 077 ₴
- В наявності
- Код: 76347
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги, що роблять рівень Дніпpo Ultra кращим
У пузырьковом рівні Ultra об'єднані всі важливі якості: точність, надійність і практичність.
Точність:
- Максимальна похибка 0,5 мм/м, що забезпечує професійну точність.
- На колби нанесені додаткові ділення для легкості вимірювань.
Надійність:
- Протиударний механізм реалізований двокомпонентними гумовими вставками з двох сторін рівня, завдяки чому інструмент не боїться падінь.
- Колби захищені від ультрафіолетового випромінювання і ударів, тому точність завжди буде незмінно високим.
Практичність:
- Рівень оснащений 3-ма колбами з кутами вимірювань 180, 90, 45 градусів.
- Вбудовані магніти з рідкоземельних елементів (такі магніти володіють великою притягальною силою) спрощують роботу з металевими поверхнями.
- Лінійка по всій довжині рівня дозволяє вимірювати довжину.
- Фрезеровані поверхні призначені для кращого зчеплення рівня з площиною.
- Дві ергономічні ручки TPR роблять рівень зручним та комфортним у роботі.
Дніпро-М Ultra висококласний ергономічний інструмент з широким функціоналом. Якщо Вам потрібен якісний помічник на роки, то рівень Ultra саме для Вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальні колби | 3-й колби 180°, 90°, 45° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 077 ₴


