
Будівельний рівень 600мм, Plumbsite "GENESIS" KAPRO (781-40-60)
1 212 ₴
- В наявності
- Код: 781-40-60
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будівельний рівень 781 GENESIS Plumbsite
- Вертикальна колба з системою Plumb Site® Dual-View™ для точних вертикальних вимірювань
- Міцні колби з поліакрилу, з фіксацією на епоксидний клей
- Фрезерована робоча поверхня 120см, включно
- Амортизуючі гумові торцеві заглушки
- Точність 0,5 мм/м
- Довжина 600 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecostrum |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вимірювальні колби | 2-е колби 90° |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип рівня | Механічний |
| Габарити | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212 ₴






