- Гарантія 3 роки
- Міцний алюмінієвий держак з полімерним покриттям
- Робоча частина із збільшеною тулейкой з нержавіючої сталі
- Суцільнометалева конструкція лопати забезпечує підвищену міцність, надійність і довговічність
- Ідеальна на присадибній ділянці і інших землекопних роботах
- Довжина загальна 125 см
- Довжина багнета 21 см
- Ширина багнета 15 см
При великому бажанні можна переробити під лопату для копа з металошукачем. Верхню гумову накладку можна зняти, обрізати держак під потрібну довжину, і все. Довжина лопати буде до метра. І вона дуже легка. У первісному вигляді важить 1,3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центроинструмент |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина леза | 0.21 мм |
| Довжина рукоятки | 1.25 мм |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 0.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 120 |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338 ₴






