
Лопата штикова, зубчаста, з дерев'яною ручкою 1150 мм VERTO "T-Rex" (15G002)
1 320 ₴
- В наявності
- Код: 15G002
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Лопата пряма, з дерев'яною ручкою, T-Rex 15G002 VERTO, загальна довжина 1150 мм. Рекомендується як перевірений і довговічний інструмент для роботи в саду або на будівництві. Штик лопати виготовлений із високоякісної загартованої сталі. Його пряма крайка з вигнутим і зазубреним краєм полегшує копання, земляні роботи та розбивання комів землі.
Черенок, виготовлений з дерева, компактної та міцної конструкції. Його верхівкою є двокомпонентна ручка з високоякісного пластику. Він забезпечує стійке захоплення й надійно лежить у руці, що сприяє роботі.
Лопата додатково посилена металевою насадкою в найбільш схильному до пошкоджень місці.
Особливості продукту:
- крайка з прямим кінцем і зубчастою поверхнею,
- міцний і довговічний інструмент,
- зручна ручка
- опори для ніг, що полегшують втискання,
- ергономічна ручка,
- розширення, що посилює конструкцію.
Матеріал:
- головка із загартованої сталі,
- дерев'яна ручка,
- металевий підсилювач,
- ручка з високоякісного пластику.
Загальна довжина:
-
1150 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина леза | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 1150 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 175 мм |
- Ціна: 1 320 ₴







