
Гілкоріз 720мм зріз косий Ø25mm, Technics (71-021)
760 ₴
- В наявності
- Код: 71-021
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Дворучний секатор довжиною 720мм призначений для обрізання живих гілок дерев та кущiв в саду. Леза зi сталі, верхнє з PTFE покриттям (яке запобігає залипанню гілок, прилипанню соку від гілок, а також пилу і бруду з дерева, спрощує процес роботи і очищення інструменту після роботи), косий зріз діаметром до 30 мм, металеві рукоятки з ергономічними гумовими накладками, упор між лезами для полегшення вiддачi вiд рукояток в процесi рiзу.
Рукоятки виготовлені зі сталі, зручно лягають в руці, а завдяки ергономічному гумовому покриттю не ковзають і ними комфортно працювати довгий час.
| Матеріал леза | сталь |
| Для обрізання | нетовстих гілок, живих гілок, пагонів, молодих гілок |
| Матеріал ручки | гума, метал |
| Зріз | косий |
| Діаметр зрізу | 25 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Тип | гілкоріз |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technics |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 720 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 760 ₴
