
Рівень лазерний червоний промінь, 20 м KAPRO (862kr) оригінал
4 472 ₴
- В наявності
- Код: 862kr
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Рівень лазерний кашор 862
Самовирівнюваний лазерний нівелір двома лазерними площинами (горизонтальна та вертикальна). Рівень може працювати не тільки в режимі самовирівнювання, але й у режимі маркера (в будь-якому положенні) із заблокованим маятником. Є два магніти, вбудовані в корпус кришки елементів живлення, розміщені ззаду. На неметалеві поверхні прилад можна закріпити за допомогою нейлонової шлейки-стропу з «липучкою» (входить до комплекту). Площиною керованою однією кнопкою, розташованою зверху корпусу.
Про перевищення діапазону самовирівнювання рівень сигналізує візуально (мерехтінням площин) і кольором індикатора, встановленого біля кнопки керування. Лазерний рівень Kapro 862 не має можливості роботи з приймачем-детектором. Функція нахилу. Лазерний хрест. Дальність дії 20 м..Діапазон самовирівнювання ±5. Точність 0.3 мм/м. Магніти з рідкоземельних металів.
Простий і надійний лазерний рівень від іменитого виробника для домашнього майстра. Універсальність кріплення.
- Вертикальна та горизонтальна лінії
- Функція нахилу
- Лазерний хрест
- Дальність дії 20 м
- Різь під триноги 1⁄4”
- Діапазон самовирівнювання ±5 ⁇
- Точність 0,3 мм/м
- Магніти з рідкоземельних металів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecostrum |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Живлення | Батарейки |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Робочий діапазон | 20 м |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 4 472 ₴







